24 urni prevzem rezerviranega gradiva

20220606_100647

Novost v Krajevni knjižnici Semič – Paketnik, ki omogoča 24/7 prevzem naročenega gradiva

Knjižnica Črnomelj je praznovala 60 let delovanja in del tega praznovanja je tudi nova storitev v Krajevni knjižnici Semič – Paketnik Direct4.me. Pred Kulturnim centrom je postavljen paketnik z devetimi predali. Uporabniki knjižnice lahko odslej rezervirano knjižnično gradivo prevzamejo vse dni v tednu, neodvisno od delovnega časa Krajevne knjižnice.

V ponedeljek, 6, junija 2022, smo storitev – paketnik Direct4.me predali namenu. Na uradnem prevzemu je direktorica Knjižnice Črnomelj, Anja Panjan izpostavila odlično sodelovanje z Občino Semič, županja Občine Semič je izpostavila pomembnost nove pridobitve. Osnovne informacije je o novi storitvi poudarila višja bibliotekarska sodelavka, Bernarda Jakša. S svojim obiskom so nas počastili otroci iz Enote vrtca Semič.