Poletje v školjki

20. junij ob 20:00

Vabljeni na sedaj že tradicionalni dogodek, ki ga organiziramo skupaj z KS Dobliče, PGD Dobliče, ŠD Dobliče, ŠD Grič in Društvom kmečkih žena Črnomelj. Letošnja izbrana lokacija je Jelševnik oziroma Snečji vrh, kjer smo nad domačijo Verderber našli čudovit ambient z razgledom in prijetnim vzdušjem za poletni večer pod zvezdami.

Naš letošnji gost bo Martin Golob, priljubljeni slovenski duhovnik, pisatelj in spletni ustvarjalec, znan po svojem iskrenem, sproščenem in srčnem pristopu do vere in življenja. S svojimi knjigami, predavanji ter nastopi nagovarja predvsem mlade in družine ter odpira teme medsebojnih odnosov, smisla, vere in vsakdanjih izzivov. Pogovor bo moderirala Mihaela Filak.

Večer bomo obogatili tudi z ogledom legendarnega slovenskega filma Poletje v školjki, ki letos praznuje že 40 let. Film je ena najbolj priljubljenih slovenskih mladinskih filmskih zgodb, prežeta z nostalgijo, glasbo, prijateljstvom in poletno brezskrbnostjo, zato še danes povezuje različne generacije gledalcev.

Pogovorni večer se bo začel ob 20. uri, ogled filma pa bo sledil ob 21. uri.

Pred tem se bodo člani Bralnih klubov Črnomelj in Semič sestali z Martinom Golobom, ki bo podelil priznanja ob zaključku Župančičeve bralne značke.

Nazaj na: Dogodki
Dostopnost