Poletavci - poletni bralci

plakat_poletavci_2022_png

"Pol ure branja na dan prežene dolgčas stran!«

Poletavci ste lahko vsi, ki ste stari od 7 do 12 let in radi berete. Od 10. junija 2022, v času poletnih počitnic, in vse do 10. septembra 2022, izberi 30 dni in beri 30 minut na dan. Prebrano zapisuj v bralni seznam, ki ga dobiš v KNJIŽNICI, odrasli pa naj s podpisom potrdijo, da si res bral/a. Bereš lahko: knjige, stripe, časopisne članke, revije, recepte, … Izpolnjeni bralni seznam oddaj najkasneje do 10. septembra 2022 v knjižnici ali pa pošlji na naslov: Knjižnica Črnomelj, Ulica Otona Župančiča 7, 8340 Črnomelj (za Poletavce) oz. na e-naslov: knjiznicacrn@crn.sik.si.

V drugi polovici septembra boš povabljen/a na zaključno prireditev, kjer boš dobil/a priznanje in majico hkrati pa boš sodeloval/a v nagradnem žrebanju za glavno nagrado. Letos bo to SET ZA BADMINTON, ki ga podarja Hervis d.o.o. Kar pa je najvažnejše, pridobil/a boš super navado-BRANJE in ugotovil/a, da pol ure branja na dan, prežene dolgčas stran!

Nazaj na: Obvestila